1931-1936 Vegyes újság tétel, 15 db: közte: Budapesti Hírlap Vasárnapjának 2 száma, Pesti Hírlap Vasárnapjának 1 száma, Vasárnapi Ujság a Budapesti Hírlap képes mellékletének 1 száma, Budapesti Hírlap képemellékletének 5 száma, Uj Magyarság képesmellékletének 4 száma, valamint a Képes Pesti Hírlap 1 száma (1933. feb. 8.). Benne a kor híreivel, fekete-fehér képekkel, rajtuk ismert emberek fotóival (pl.: Horthy, Mussolini, Gömbös Gyula, Hitler...stb. A Képes Pesti Hírlap számában Apponyi Albert gyászkeretes fotójával és az életéről szóló képekkel is.
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.;
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp.,1935., Új Idők. Kiadói zsinórfűzéses, haránt-alakú papírkötésben, a borító hátán ceruzás jegyzettel, az elülső borítón kis foltokkal.