Géhl Zoltán (1888-1954): Honvéd őrnagy portréja. Kőrösmező 1915. Ceruz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500032/Gehl-Zoltan-1888-1954-Honved-ornagy-portreja-Korosmezo-1915-Ceruza-papir-Jelzett-Sz~II2476154
2476154
13702
403
Military
Leírás: Géhl Zoltán (1888-1954): Honvéd őrnagy portréja. Kőrösmező 1915. Ceruza, papír. Jelzett. Szép ovális, üvegezett, réz keretben. 24,5x21cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: