Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2475957
12511
403
Flea Market
Ezüstözött óralánc, h:39cm 2478003
12512
403
Flea Market
2 db édesvízi tenyésztett nyaklánc, az egyik bőrön. h: 43 cm 2484447
12513
403
Flea Market
Fradi kulcstartó és kitűző 2484608
12514
403
Flea Market
Engel gramofontű fémdoboz tartalommal, kopott 2478049
12515
403
Flea Market
3 db hematit nyaklánc, egyiken édesvízi gyöngyök. h: 44cm. (egyik kapocs sérült) 2478036
12516
403
Flea Market
2 db nyaklánc, anyaga: (napkő, korall, üveg, műanyag, fém) h: 46 és 52 cm, sérült. 2478042
12517
403
Flea Market
2478100
12518
403
Flea Market
Bizsu brossok klf méretben 2478026
12519
403
Flea Market
Vegyes borostyán tétel (1 db bross 4,5cm, 3 db nyaklánc 50, 72 és 49 cm). 2480217
12520
403
Flea Market
Csiga karkötő, gumírozott 2483820
12521
403
Flea Market
25 db vegyes fém mandzsettagomb, közte gyöngyház díszítésűek 2480214
12522
403
Flea Market
Gyöngyház karkötő, gumírozott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft