Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2456241
12415
403
Flea Market
Fehér kagyló nyaklánc, h: 47 cm 2456237
12416
403
Flea Market
Világoszöld festett üveg nyaklánc, h: 46 cm 2458324
12417
403
Flea Market
Nagyméretű benzines asztali öngyújtó, krokodilbőr bevonattal, jelzett, 7,5×2,5×9,5 cm 2466086
12418
403
Flea Market
Kis manikűrkészlet, 4 db-os, tokban, rozsdás 2445772
12419
403
Flea Market
2427216
12420
403
Flea Market
2463591
12421
403
Flea Market
Victorinox bicska összecsukva, 9 cm eredeti dobozában 2480738
12422
403
Flea Market
2480744
12423
403
2200
Flea Market
cca 1950 Szeretettel fogadjuk az államosítást. Propaganda kép nyomdai nyomólemeze fémből 11x16 cm 2486837
12424
403
Flea Market
Pierre Cardin töltőtoll, Iridium aranyozott heggyel. 2457065
12425
403
Flea Market
8 db kis méretű jade teknős. Legnagyobb 5 cm 2456978
12426
403
14000
Flea Market
Jade medál daru és teknős motívummal 45x63 mm, 50 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft