Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2476522
12138
403
Flea Market
Asztali tolltartó, műmárvány, fém, műanyag, alján meranoi üzlet címkéjével, m: 12 cm 2476543
12139
403
Flea Market
Sörivó, faragott fa szobor. 40 cm 2479025
12140
403
Flea Market
Pap Zoltán: Vörösréz gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 20 cm 2479020
12141
403
Flea Market
Széchényi Szálloda fém tálca, jó állapotban, d: 21 cm 2479019
12142
403
Flea Market
Bihar Kávéház P. Teuer's Söhne alpakka kiöntő, sérült, m: 10,5 cm 2479015
12143
403
Flea Market
Ónix mozsár törővel, sérülésekkel, m: 11 cm, d: 10 cm 2478998
12144
403
Flea Market
Régi fa cigarettatartó, kopásnyomokkal, 16,5×12,5×8 cm 2480027
12145
403
2200
Flea Market
Rézszínű fém gyertyatartó, 4 gyertyahellyel, 39×9 cm 2480035
12146
403
Flea Market
Asztali kínálótál, üvegbetéttel, kis kopásnyomokkal, 17×7 cm 2483412
12147
403
Flea Market
Régi utazó neszesszer kompletten 2483674
12148
403
Flea Market
Foci VB kártyagyűjtő album kártyákkal, egy újsággal. 2483625
12149
403
Flea Market
Egy doboznyi kulcstartó, kulcs, sörnyitó Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft