Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467226
11918
403
Flea Market
cca 1945 Olympia írógép saját dobozában, jó állapotban 2461238
11919
403
Flea Market
Magyar gyártmányú vívósisak, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült béléssel 2436649
11920
403
Flea Market
1984 A Planétás receptjei, kb. 1000 db fotóval illusztrált receptkártya, kiadja a Mezőgazdasági Kiadó, műanyag tartódobozban 2436619
11921
403
Flea Market
Húsvágódeszka, néhány kisebb repedéssel, 46x27,5 cm + húsklopfoló, fa nyéllel, h: 27,5 cm + húsdaráló, műanyag és fém, eredeti dobozában 2411095
11922
403
Flea Market
Fém fali dísztányér, közepén ötágú csillaggal, peremén virágokkal (?) díszített, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2458446
11923
403
Flea Market
Alpakka madaras asztaldísz, jelzett, 13×9 cm 2458441
11924
403
Flea Market
Teamelegítő sapka, d: 32 cm 2420216
11925
403
Flea Market
Fonott fém kosár és fém ékszeres doboz 11x8x7 cm 2405286
11926
403
Flea Market
Antik kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, darabokban XIX: sz. eleje. 12 cm 2433861
11927
403
7500
Flea Market
Varró doboz, fa, réz berakással, lengyel város Białystok címerével díszítve. Vegyesen fellelhető a dobozban varrótű, gombostű, gombok, gyűszű, varró olló stb. Apró kopásokkal, mérete: 27x16x14,5 cm 2455709
11928
403
Flea Market
Aiwa retro rádió és 2 db óra, apró sérülésekkel, nincs kipróbálva. 2455180
11929
403
Flea Market
Cérnák cca. 94db, géphímző mercerezett pamut cca 13db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft