Könyvek: Történelem

Tételek száma: 134

15720.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
4 db Magyar Tanácsköztársaság témájú katalógus illetve szakirodalom (bélyeg és numizmatika)
15721.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Thomas B. Allen: 50 szupertitkos dokumentum a történelem irattárából. Bp., 2009, Geographia Kiadó. 328 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rózsa György et al.: Magyar elsők. Ki, melyik, mikor és hol volt első? Bp., 2006, Kossuth. 211 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15723.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Budapest, 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Teljes, a térkép-mellékletek általában hiányoznak!
15724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Széchenyi világai. Időszaki kiállítás. 2010. okt. 9.-2011. márc. 6. Szerk.: Tóth Csaba. Bp., 2010, Magyar Nemzeti Múzeum. 130 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15725.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alain Desroches: La Gestapo. Atrocités et secrets de linquistion nazie. Paris, 1975.,Editions de Vecchi. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15726.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Az ősembertől napjainkig. Ford.: Fülöp Zsigmond. Bp., én., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, javított, kopott gerinccel.
15727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Philippe Buton-Laurent Gereveau: Le couteau entre les dents. Préface Annie Kriegel. hn., 1989., Chéne. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15728.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Moldova György: Kádár János 1-2. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15729.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A 20. század évről évre. A világ és Magyarország száz éve. 2850 esemény, 3200 személyiség, 1150 kép. Szerk.: Reviczky Béla. H.n., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Habsburg Történeti Intézet./ Institute of Habsburg History. Bp, 2005, Habsburg-kori Kutatások Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
15731.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft