17191.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Abhandlungen der Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Mathematisch-Naturwissenschaftliche Abteilung. XXXII. Band. München, 1928, Verlag der Bayer. Akademie der Wissenschaften. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.