Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 35

Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16584.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Beke György: Négy nap dörgött az ágyú. Barangolások honvédségünk szülőhelyein. H.n., 1999, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésen, jó állapotban.
16586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
J. B.Priestley: Berepülési veszély. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,é.n.,Uj Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16587.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Barcy Zoltán, Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai szervezete egyenruhái és fegyverzete. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16588.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy Kálmán: Két tábornok. Vetter és Vattay élete, kora, hadművészete. (Bp.), 2000, General Press. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált bársonykötés, a lapéleken kisebb folttal, helyenként bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16589.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap kiszakadt, laza kötés, kopottas állapotban.
16590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Kálmán: Két tábornok. Vetter és Vattay élete, kora, hadművészete. H.n., 2000, General Press. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói aranyozott és illusztrált bársonykötés.
16591.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Dr. Ujvári Miklós: A délkelet-ázsiai harci művészetek Magánkiadás, Révai Nyomda 1986. Kiadói kartonálásban
16592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Írták: Ács Tibor, Balogh Gyula, Bencze László, Hegedűs Zoltán, Liptai Ervin, Móricz Lajos, Szakály Sándor. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16594.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft