Stevenson: A fekete nyíl. Elbeszélés a fehér rózsa és a piros rózsa harcaiból. Ford.: Házsongárdy Gábor. Bp., én., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel.