2 000 Ft
17
Vaday József: Vinczellérkönyv szőlőmunkások és gazdák részére. Nagyvárad, (1900), Szerzői, 120 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlap és végéről néhány lap (3?) hiányzik, kijáró könyvtesttel, a hátsó táblán ceruzás jegyzettel.