Dalitzsch-Roß: Pflanzenbuch. Eßlingen-München, én., J. F. Schreiber. 5. kiadás. Német nyelven. Színes és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 80 p. Ötödik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, a sarkánál átlyukasztva, akasztóval.
2 szakácsköny: Dr. Oetker süteményes könyv kissé megviselt borítvóval + A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!