Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 65

Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. Bp., 1904, Növényvédelem és Kertészet. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17105.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1951 Zöldségtermelési útmutató. Bp., 1951, Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt, foltos papírkötés,
17106.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1960, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
17107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dalitzsch-Roß: Pflanzenbuch. Eßlingen-München, én., J. F. Schreiber. 5. kiadás. Német nyelven. Színes és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17108.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.
17109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kissé kartonált papírkötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17110.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17111.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 80 p. Ötödik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, a sarkánál átlyukasztva, akasztóval.
17112.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Venesz József: A magyaros konyha. Bp.,é.n., Minerva-Janus. Kiadói kartonált papírkötés.
17113.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pávó Elemér: Magyar kertészeti szótár. Bp., 1940. Szerzői. Korabeli télvászon kötésben 124p.
17114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 szakácsköny: Dr. Oetker süteményes könyv kissé megviselt borítvóval + A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
17115.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nóber Imre: A kenyér története. Búvár Könyvek 29. Bp., 1962, Móra Ferenc. 128 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft