16646.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion. 392 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, a kötéstáblák belső fele és a szennylapok kissé foltosak.