Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 200

Föld Ottó: Fénytörések. Kalandozás a film körül. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp.,1995, Magyar Filmiroda Rt. Kiadói kopott papírkötés.
16619.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyöngyössy János-Kerny Terézia-Sarudi Sebestyén József: Székelyföldi templomok. Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtára 5. sz. Bp., 1995.,(Phytheas-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16621.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Bak Imre 1993-1994. Új Képek. Szerk.: Simon Zsuzsa. H.n., 1994, k.n.. Színes képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Angol és magyar nyelven. Földényi F. László tanulmányával. Kiadói papírkötés.
16622.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Marosi Ernő: Kép és hasonmás. Művészet és valóság a 14-15. századi Magyarországon. Művészettörténeti füzetek. 23. Bp.,1995,Akadémiai. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. A szerző, Jakobovits Miklós (1936- 2012) Munkácsy Mihály-díjas romániai magyar festőművész, művészeti író által Tolnay Tibor (1932-2009) nagyváradi magyar festőművész, grafikusnak dedikált! H.n., 1993, Literatus Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többe közt Ziffer Sándor, Mattis Teutsch János, Mikola András, Jándi Dávid és más erdélyi és nagybányai művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16625.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1913 Katalog der XXXVIII. Jahresausstellung Wien. Künsterhaus. 1913. Wien, 1913, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, magyar nyelvű kézzel írt kép címekkel.
16626.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Brepohl, Erhard: Iparművészeti zománctechnika. Ford.: Dr. Oberfrank Ferenc. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. 214 p. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. 71+16 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány lap kissé foltos.
16628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dalí: Gondolatok és adomák. Bp., 1995. Glória. Papírkötésben
16629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Ötödik kiadás. Bp., 1995, Háttér. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16630.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: