May, Karl: Der Waldschwarze und andere Erzählungen. Karl May's Gesammelte Werke Band 44. Radebeul, 1921, Karl-May-Verlag. 506+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.