Eötvös Károly: Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések. Eötvös Károly Munkái III. köt. Bp., 1914., Révai. Harmadik kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, egészen kis kopásnyomokkal.