Benedek Elek: Bárányfelhők. Egyetemes regénytár. Bp., 1907, Singer és... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500021/Benedek-Elek-Baranyfelhok-Egyetemes-regenytar-Bp-1907-Singer-es-Wolfner-143-p-KonyvkC3~II2482128
2482128
17471
403
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Benedek Elek: Bárányfelhők. Egyetemes regénytár. Bp., 1907, Singer és Wolfner. 143 p. Könyvkötői kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
: ra