Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 301

Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp., [1926], Athenaeum. 199+1 p. A címlapon a szerző facsimile aláírásával. Kiadói aranyozott, sérült egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón ázásnyommal, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
17526.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az Énekek Éneke. Szent Jeromos lain fordításában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben
17527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csorba Győző: Séta és meditáció. Csorba Győző 5 autográf vers és fordítás kéziratával belekötve. Bp., 1965. Magvető, Kiadói vászonkötésben
17528.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
P. Virgilii Maronis Albii Tibulli et Sex. Aurelii Propertii Nec non. P. Ovidii Nasonis Flores, seu versus selecti. Ad praestantismas doctissimorum virorum editiones diligenter castigati. N. Enyedini [Nagyenyed], 1772., Imp. Per. Samuelem Debretzeni Anno [Debretzeni Sámuel], 2+89 p. + 5 sztl. lev. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső kötéstábla belsején tulajdonosi bejegyzésekkel, az utolsó 5 levélen írt jegyzetekkel.
17529.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
31
17530.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db Babits Mihállyal kapcsolatos könyv: Herceg, hátha megjön a tél is. 3. kiadás. Bp., é.n. Athenaeum, Babits: Keresztül-kasul az életemen, Pesti szalon, Jónás Könyve
17531.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. - - regénye. Bp., 1921, Athenaeum. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17532.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
28
Makkai Sándor: Ördögszekér. Bp., én., Genius. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17533.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sőtér István: Sötétkamra. Novellák. Bp.,1948,Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Az eredeti borító, hiányos elülső része.
17534.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gáli József: Szúnyogok és nemeskócsagok. Dedikált! Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
17535.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17536.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Houghton, Claude: Vissza az életbe. (Hudson Rejoins the Herd). Ford.: Szerb Antal. Bp., 1942, Révai. 300 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papírborítóban.
17537.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft