Fotó

Tételek száma: 356

cca 1920 Kohl Medárd (1859-1928) esztergomi, Rott Nándor (1869-1939) veszprémi, és Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök Lorenzo Schioppa (1871-1935) nuncius, pápai követ társaságában, hátoldalán feliratozott fotó, közepén töréssel, 16,5x11,5 cm
13170.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1901 Bethlen Bálint (1865-1913) főispán, násznagy gróf Vass György és Bánffy Ilona esküvőjén, keményhátú fotó a Dunky fivérek műterméből, kissé foltos, kopott, 20×10,5 cm
13171.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Czigány György (1931-) Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő, újságíró, szerkesztő, zenei rendező, műsorvezető, érdemes művész és Major Tamás (1910-1986) kétszeres Kossuth-díjas színész, rendező, színházigazgató, kiváló művész fotója, a fotó sarkán törés- és kopásnyomokkal, 13x18 cm
13172.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Tőkés Anna, Liliomfi stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált Mérei fotográfus felesége bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben
13173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1980-1988 Kádár János társaságban, fotó, 18x13 cm
13174.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes, külföldi és magyar színészeket ábrázoló fotók (közte Elvis Presley, Marina Vlady, Sophia Loren, stb.), kb. 100 db, vegyes méretben
13175.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
II. Rákóczi Ferenc és felesége, Sarolta Amália hercegnő, 2 db festményről készült fénynyomat, utólagos színezéssel, papírlaphoz ragasztva, 14x9 cm
13176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940-1950 Szörényi Éva (1917-2009) Kossuth-díjas színésznő fotója, 24x15 cm
13177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1940-1950 Fényes Alice (Aliz) (1918-2007) színésznő, Rozgonyi fotó, 24x15,5 cm
13178.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1880-1900 A Walkó családról, Walkó Károlyról készült 3 db fotó kabinet méretben.
13179.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1967 Magyar Bálint (1910-1992) filmtörténész, a Magyar Színház krónikása, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 12 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
13180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1969 Angliai Erzsébet című színdarab Ruttkai Éva (1927-1986) főszereplésével, színházi riport és portrék, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 26 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
13181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft