Hajnal János (1913-2010): Dante Paradiso C.I. 63-64, illusztráció. Szí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hajnal-Janos-1913-2010-Dante-Paradiso-CI-63-64-illusztracio-Szines-rezkarc-papir-jelz~II2470199
2470199
10148
403
Leírás: Hajnal János (1913-2010): Dante Paradiso C.I. 63-64, illusztráció. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm.
: karap_norbert