Gosztonyi Béláné (?-?), 1944-ben a Spirituális Művészek Szövetségének tagjaival állított ki: Art deco női akt. Olaj, vászon, jelezve lent jobbra. Kis sérüléssel (középen jobbra). Fa keretben, 100×71 cm