Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2484976
10481
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Fazekas Jolán jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír. 16x21 cm Szecessziós keretben. 2414378
10482
403
15000
Frigyesi jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 40x50 cm 2238074
10483
403
G. A. jelzéssel: Férfi. Szén, papír. 50x33 cm Keretben 2484180
10484
403
Gebauer jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, sérült, fa keretben, 50×60 cm 2458371
10485
403
Gergely jelzéssel: Táj. Akvarell, papír. Jelzett, keretben. 27x33 cm 2476711
10486
403
14000
Geyer és Karlovszky B jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 56×42 cm 2480100
10487
403
28000
Gombár jelzéssel: Kisfiú lámpafényben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49,5x69,5 cm 2481202
10488
403
Gulyás Dénes jelzéssel: Női képmás. Olaj, farost. Üvegezett, sérült keretben. 40x30cm 2427841
10489
403
Gyenes jelzéssel: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 16x6,5 cm. 2487048
10490
403
Hajdú jelzéssel: Duna. Színezett rézkarc, papír, foltos. Üvegezett fa keretben, 29,5×39 cm 2480647
10491
403
Hincz Gy jelzéssel: Alakok. Akvarell, tus, papír, kissé sérült, 34,5x33 cm 2482769
10492
403
Hollóssy jelzéssel: Kiscicák. Tus, papír, üvegezett fa keretben, 22×14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft