Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2437519
11545
402
Glass-objects
Ólomkristály váza, minimális kopással, m: 15,5 cm 2436826
11546
402
Glass-objects
Üveg vázácska, anyagában színezett, többrétegű üveg, hibátlan állapotú, m: 10,5 cm 2439313
11547
402
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, csiszolt, hámozott, hibátlan. d: 10,5cm 2439315
11548
402
Glass-objects
Kristály kínáló, többrétegű üveg, csiszolt, hámozott. apró csorba. d:13cm 2440884
11549
402
Glass-objects
Műgyanta és üveg elemekből álló asztali kínáló, kopásnyomokkal, d: 19 cm 2288948
11550
402
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm 2437770
11551
402
Glass-objects
Anyagában színezett üveg hamutartó, 15×11 cm + zöld üveg váza, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2440401
11552
402
Glass-objects
Irizáló zöldes színű vázácska, jelzés nélkül, alján kopásnyommal, d: 9 cm 2399147
11553
402
Glass-objects
Ólomkristály nagyméretű konyakos pohár, metszett, matricával jelzett, kis karcolással, m: 19,5 cm 2399162
11554
402
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, metszett, jelzés nélkül, kis csorbákkal, d: 14 cm, m: 17 cm 2399235
11555
402
Glass-objects
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm 2399174
11556
402
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft