Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2345399
11532
402
Glass-objects
Mini üveg hattyú, hibátlan, m: 7 cm 2409104
11534
402
Glass-objects
Üveg váza, talpas, apró kopásokkal, m: 17 cm 2438451
11535
402
Glass-objects
Kétrétegű ólomkristály váza és hamutál, metszett, kopásnyomokkal, kis csorbákkal, m: 15,5 cm, d: 15 cm 2404131
11536
402
Glass-objects
Virágos váza. Formába öntött üveg, csiszolt, kézzel festett. Hibátlan. 25,5 cm 2435590
11537
402
Glass-objects
Üveg pohár, 2 db, hibátlan m: 14,5 cm 2435528
11538
402
Glass-objects
Üvegpohár fehér pikk mintával, aranyozott, 5 db, kopott. m: 13,5 cm 2429978
11539
402
Glass-objects
Ajkai kristály üveg csengő, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2424833
11540
402
Glass-objects
Üveg kínáló tál, eredeti dobozában, sérült, d: 23 cm 2424831
11541
402
Glass-objects
Üveg kínáló tál eredeti dobozában 30x23 cm 2350821
11542
402
Glass-objects
Üvegipari Művek feliratos váza. Formába öntött, csiszolt, hibátlan m:12,5 cm 2340752
11543
402
Glass-objects
Vető Sándor Forum Szikvízüzem Budapest szódásüveg, kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2437503
11544
402
4600
Glass-objects
Biede likőrös palack, hámozott üveg, kis kopással, apró csorbákkal, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft