Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2471115
11495
402
Glass-objects
Muranói delfines üveg levélnehezék, kisebb hibával, m: 9 cm 2471123
11496
402
Glass-objects
Üveg vázácska, jelzett etikettel: Joska Waldglashütte Bodenmais Kristal. Hibátlan. m: 10cm 2471808
11497
402
4600
Glass-objects
Lila dekoratív csiszolt, metszett üvegváza, apró kopásokkal, m: 16cm 2471576
11498
402
Glass-objects
Retró pirosas üvegtál, hibátlan, d: 30cm 2471814
11499
402
Glass-objects
Kék kristály váza, karcolásokkal, csorbákkal m: 25cm 2472198
11500
402
4800
Glass-objects
Szecessziós, kacsa formájú üveg-alpakka kiöntő. Hibátlan. 24 cm 2473089
11501
402
Glass-objects
6 db kristály boros boros pohár. hibátlanok 16,5 cm 2473210
11502
402
Glass-objects
4 db aperitif füles pohár, sárkányos gravírozással. m: 8cm 2473220
11503
402
3800
Glass-objects
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Hibátlan. 28 cm 2473224
11504
402
Glass-objects
Üveg kínáló, fém füllel, kopott, m: 25cm, d: 20cm 2473312
11505
402
Glass-objects
2473319
11506
402
Glass-objects
Bordó üveg váza, apró kopásokkal, m: 29,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft