Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2475657
11483
402
Glass-objects
Virágmintás üveg váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2470431
11484
402
Glass-objects
Zöld kristály váza, többrétegű, csiszolt, metszett, hámozott, hibátlan, m:10 cm 2468500
11485
402
Glass-objects
Formába öntött üveg kínáló, kissé kopottas, 30x17x11 cm 2468335
11486
402
Glass-objects
2 db egyedi, dekoratív zöld üvegváza, anyagában színezett, kisebb kopásnyomokkal, az egyiken csorbával, m: 19 cm és 14,5 cm 2468292
11487
402
Glass-objects
Spanyol boros üveg, kiöntő, festett, plasztikus bőr díszítéssel. Formába öntött, anyagában színezett, kisebb hibákkal, kissé kopott, m: 25,5 cm 2468026
11488
402
Glass-objects
Muranói üveg levélnehezék, kisebb hibával, m: 9 cm 2467349
11489
402
Glass-objects
Dekantáló, dekanter, üveg, etikettel jelzett: NIER, m:23cm, d:23cm. 2467356
11490
402
Glass-objects
Kristály váza. m: 20 cm + hamus d: 14 cm Hibátlanok 2470486
11491
402
Glass-objects
Muránói váza, üveg, alján etikettel jelzett. hibátlan, m: 21 cm 2470492
11492
402
Glass-objects
3 db üvegváza, m: 20 és 32 cm között, kopott 2470581
11493
402
Glass-objects
Ólomüveg kínálótál, kopott, d: cca. 30 cm 2471049
11494
402
Glass-objects
5 db üvegpohár (címeres, lapra csiszolt, öntött, emlék) m: 11,5 és 16 cm között. Kopott, karcos. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft