Üvegtárgyak Tételek száma: 125
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2399167
11557
402
Glass-objects
Ólomkristály nagyméretű hamutál, metszett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16 cm 2399153
11558
402
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17,5 cm 2440895
11559
402
Glass-objects
12 darabos "Tokaj" feliratú talpas üvegpohár készlet, kb. 1 dl, m: 8 cm 2473935
11560
402
Glass-objects
Nagy méretű demizson, 10L-es boros üveg. 47 cm 2424614
11561
402
Glass-objects
Nagy vörös mintás váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 35 cm 2474248
11562
402
Glass-objects
Gömb alakú üveg levélnehezék + gyertyatartó, 2 db, az egyik alján kis csorbával, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm és 5 cm 2473024
11563
402
Glass-objects
Kristály váza alpakka talppal, a talpon "Ápisz 1950-1970" felirattal, kisebb kopásnyomokkal, m: 21 cm 2473021
11564
402
Glass-objects
3 db borsdaráló + kávédaráló formájú tojásfőző óra. Fa/fém, műanyag, kissé kopottas. 2471249
11565
402
Glass-objects
Dreher-Haggenmacher Serfőzdék Bp.-Kőbánya dombornyomott sörösüveg, 0,7 l, m: 29 cm + Szt. Lukácsfürdő Rt. kristályvizes üvegpalack, címerrel, foltokkal, m: 33 cm 1941374
11566
402
3200
Glass-objects
Dekoratív kiöntő, dugóval, apró csorbákkal, m: 32 cm 2390558
11567
402
Glass-objects
Szív alakú ékszeres doboz aranyozott pillangóval. Formába öntött. Hibátlan 6 cm 2390546
11568
402
Glass-objects
Ólomkristály váza. Hibátlan. 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft