Schumann Bavaria design váza. Piros, fehér, arany. Kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Schumann-Bavaria-design-vaza-Piros-feher-arany-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-Design-~II2376810
2376810
11363
402
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Schumann Bavaria design váza. Piros, fehér, arany. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal / Design vase m: 21 cm
: nagy_andras