Óherendi mini szerencse malac, kézzel festett porcelán, jelzett, alján... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Oherendi-mini-szerencse-malac-kezzel-festett-porcelan-jelzett-aljan-apro-restauralassal-h~II2474437
2474437
11156
402
Leírás: Óherendi mini szerencse malac, kézzel festett porcelán, jelzett, alján apró restaurálással, h:6,5cm. gyűjtői ritkaság.
: nagy_andras