3 db különböző kávés kiöntő Hutschenreuter, Haas & Cjzizek. Matricásak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/3-db-kulonbozo-kaves-kionto-Hutschenreuter-Haas-Cjzizek-Matricasak-jelzettek-minimal~II2349515
2349515
11362
402
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 3 db különböző kávés kiöntő Hutschenreuter, Haas & Cjzizek. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 17 cm, 20 cm, 25 cm
: karap_norbert