2 db porcelán figura, jelzett: Romania, poceram, Alba - Julia. Kopott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/2-db-porcelan-figura-jelzett-Romania-poceram-Alba-Julia-Kopott-serult-m-15-5cm~II2470413
2470413
11373
402
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: 2 db porcelán figura, jelzett: Romania, poceram, Alba - Julia. Kopott, sérült. m: 15,5cm
: pelikán_kristóf