Kerámia Iparművész K.Sz. ikebana. Hibátlan állapotban. Jelzett: etiket... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500003/Keramia-Iparmuvesz-KSz-ikebana-Hibatlan-allapotban-Jelzett-etikettel-Keramia-Iparmuves~II2472966
2472966
11056
402
Art-ceramics
Leírás: Kerámia Iparművész K.Sz. ikebana. Hibátlan állapotban. Jelzett: etikettel, Kerámia Iparművész KSZ. 19x18x9cm
: nagy_andras