Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470065
11072
402
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza a "Niobé" sorozatból. Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan. m:35cm 2470300
11073
402
Art-ceramics
Vegyes kerámia, porcelán tétel (4 db tál ( egyik Janáky ?, sopron), 1db dísz.) Részben jelzett. Kopott, sérült. d: 11 és 30 cm között. 2475653
11074
402
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2471073
11075
402
30000
Art-ceramics
Erdélyi butykosok 6 db, kerámia, sérült, kopott, mázrepedt, m: 18cm 2471439
11076
402
Art-ceramics
8 db népi kerámia tál. Kézzel festettek, több jelzett, közötte régi is. 2126068
11077
402
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia fali tál, 2 db, d: 14 és 18 cm + 1 db mázas kerámia tál, d: 23 cm, kopásnyomokkal 2473462
11078
402
Art-ceramics
cca 1880 Kézzel festett jelzett Bélapátfalvi népies mázas majolika falitányér Rozália felirattal, apró kopásnyomokkal, lepattanásokkal. d: 23cm 2473449
11079
402
Art-ceramics
Népi kerámia dísztányér "Isten hozott! Juli." felirattal, kis kopásnyomokkal, lepattanásokkal. Jelzett: Miskolcz d: 23cm 2458798
11080
402
Art-ceramics
Kántor Karcag, nagyméretű, festett, kerámia figurális kínáló, hibátlan, jelzett, m: 45cm d: 30cm 2467363
11081
402
Art-ceramics
Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal m: 16,5 cm 2471531
11082
402
Art-ceramics
6 db népi jelzett tányér, (Karcag, Korond stb) Apró lepattanásokkal. d: cca. 23 és 30 cm között 2458796
11083
402
4400
Art-ceramics
Kovács Kun gazda Karcag, nagyméretű, fali dísztál, hibátlan, jelzett, színesen festett mázas kerámia, öblében zodiákus jegyekkel, d: 44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft