Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2474930
11036
402
Art-ceramics
Illés Anna (?) lány népviseletben, mázas kerámia, káézzel festett, jelzett, 1920-40 körül, kisebb csorbákkal, mázhibákkal, kopásnyomokkal, 13,5x12 cm 2474447
11037
402
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936): Sündisznó. Festett mázas kerámia fali dísz, jelzett, zsűrizett, hibátlan. 16x9 cm 2474369
11038
402
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Virágos lány. Mázas kerámia figura, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 28 cm. 2474349
11039
402
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Olvasó nő kerámia figura, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 20 cm. 2474346
11040
402
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Anya, gyermekével , Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 21 cm. 2474330
11041
402
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Dísztál. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x26 cm 2365472
11042
402
14000
Art-ceramics
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm 2451354
11043
402
Art-ceramics
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm 2471448
11044
402
Art-ceramics
Kósa Klára (1947) Mázas kerámia kosár. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. m: 16 cm 2470074
11045
402
Art-ceramics
Tóth Valéria (1943- ): Merengő. Jelzett, mázas kerámia m: 26 cm 2421137
11046
402
Art-ceramics
Király Károly iparművész váza. hólyagos mázzal. Jelzett, hibátlan. 21 cm 2424908
11047
402
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül. 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft