Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2365489
11144
402
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm 2411891
11145
402
Art-ceramics
Hordó formájú boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan. 2411895
11146
402
Art-ceramics
Zöld boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal m: 22 cm 2411916
11147
402
Art-ceramics
Buda 1500-as látképével díszített kerámia kulacs. m: 20,5 cm 2195794
11148
402
Art-ceramics
Mozart büszt, mázas kerámia, jelzett, máz hibákkal, m: 18 cm 2451346
11149
402
Art-ceramics
Mulató betyárok magyaros fajansz fali dísz. Dombormű d: 30 cm Hajszálrepedéssel, hátul lepattanással. 2426589
11150
402
Art-ceramics
Francia kerámia bakancs asztali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22x9 cm 2474236
11151
402
Art-ceramics
Madár figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró hibával, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft