Kerámiák Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459233
11120
402
Art-ceramics
Fali kerámia, jelzés nélkül, 14x14cm 2458784
11121
402
Art-ceramics
Ismeretlen keramikus: Ülő hölgy, kerámia, jelzett: Z, apró csorbák, m: 24 cm 2458797
11122
402
Art-ceramics
Talpas kaspó, mázas kerámia, hibátlan, m: 30cm, d : 22cm 2473339
11123
402
Art-ceramics
Díszes kerámia bonbonniere, hibátlan, 13x12x13cm 2458158
11124
402
Art-ceramics
Kerámia magyar királyi címer. Fali dísz 9x17 cm 2469812
11125
402
Art-ceramics
Kézzel festett mázas kerámia korsó. Jelzés nélkül 13 cm 2436427
11126
402
3800
Art-ceramics
Szecessziós kerámia fali tál, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, d: 16,5 cm 2471469
11127
402
Art-ceramics
Csehszlovák kerámia kocsit húzó kínai figura, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20×26 cm 2468818
11128
402
Art-ceramics
Angyalkás kerámia fali polc. Aranyozott, antikolt. 25x16 cm 2474029
11129
402
Art-ceramics
Női alak, majolika figura, matricával jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2403853
11130
402
Art-ceramics
Tornyos csempe XVIII. kályhacsempe múzeumi replika kerámia. 22x19 cm 2339531
11131
402
Art-ceramics
Thun kerámia maci, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft