Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 149

DN Lövészet Br sportplakett (42x61mm) fehér márványlapon (61x85x10mm) T:2- korrózió
31012.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
31013.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Amerikai Egyesült Államok 2002. Salt Lake City (11xklf) jelvény az Olimpiai hivatalos szponzorainak (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic...stb.) logóival, üvegezett fa díszdobozban T:1 USA 2002. Salt Lake City (11xdiff) badges with the official sponsor logos (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic, etc.) of the Olympic Games in glasstop wooden case C:UNC
31014.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Ausztria 1920. CFGE Belső Verseny kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. Interne Wettkämpfe CFGE two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF
31015.

Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria 1923. Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923 Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph. Austria 1923. OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923 Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error
31016.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Csehszlovákia 1928-1938. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia) one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina
31017.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Japán DN Japán Torna Szövetség zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND Japan Gymnastic Association enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
31018.

Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lengyelország 1984. XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984 zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984 Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
31019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kanada 1976. Montreáli olimpia témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte Magyar Olimpiai Bizottság aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. Montreal Olympics, 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian Peoples Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU
31020.

Kanada 1976. "Montreáli olimpia" témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte "Magyar Olimpiai Bizottság" aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. "Montreal Olympics", 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with "Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee" gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian People's Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
NDK 1964. Schwimmspartakiade ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. Schwimmspartakiade silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU
31021.

NDK 1964. "Schwimmspartakiade" ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. "Schwimmspartakiade" silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
NSZK 1972. Müncheni Olimpia 1972 kétoldalas fém érem Szakács Mihály - 1972.8.16. névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. Olympia in Munich 1972 two-sided metal medallion engraved for Szakács Mihály - 1972.8.16. (38mm) C:VF
31022.

NSZK 1972. "Müncheni Olimpia 1972" kétoldalas fém érem "Szakács Mihály - 1972.8.16." névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. "Olympia in Munich 1972" two-sided metal medallion engraved for "Szakács Mihály - 1972.8.16." (38mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1974. Labdarúgó Világbajnokság a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. Football World Cup Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors
31023.

NSZK 1974. "Labdarúgó Világbajnokság" a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. "Football World Cup" Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft