https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 54

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
NDK 1949-1989. Schutzpolizei (Védelmi rendőrség) feliratú zománcozott fém plakett (105x75mm) T:2 GDR 1949-1989. Schutzpolizei (Protection Police) enamelled badge in original box (105x75mm) C:XF
31802.

NDK 1949-1989. "Schutzpolizei (Védelmi rendőrség)" feliratú zománcozott fém plakett (105x75mm) T:2 GDR 1949-1989. "Schutzpolizei (Protection Police)" enamelled badge in original box (105x75mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Német Demokratikus Köztársaság 1960. STAATLICHE MEISSEN - GEGR 6. VI. 1710 / 250 JAHRE 1960. meisseni porcelán plakett (45x45mm) + 1969. JOHANN FRIEDRICH BÖTTGER 1682-1719 / ZUM 250. TODESTAG 13. 3. 1969 meisseni porcelán plakett (66mm) + DN ZUR ERINNERUNG AN DEN BESUCH IN MEISSEN meisseni porcelán plakett (50mm) +
31803.

Német Demokratikus Köztársaság 1960. "STAATLICHE MEISSEN - GEGR 6. VI. 1710 / 250 JAHRE 1960." meisseni porcelán plakett (45x45mm) + 1969. "JOHANN FRIEDRICH BÖTTGER 1682-1719 / ZUM 250. TODESTAG 13. 3. 1969" meisseni porcelán plakett (66mm) + DN "ZUR ERINNERUNG AN DEN BESUCH IN MEISSEN" meisseni porcelán plakett (50mm) +

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK 1967. Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina
31804.

NSZK 1967. "Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk" Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. "To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom" Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK 1970. Nemzetközi Aeroszológiai Társaság megalakuló kongresszusa - Berlin Br plakett (152x98mm) T:1 FRG 1970. International Society of Aerosology - Inaugural Congress - Berlin Br plaque (152x98mm) C:UNC
31805.

NSZK 1970. "Nemzetközi Aeroszológiai Társaság megalakuló kongresszusa - Berlin" Br plakett (152x98mm) T:1 FRG 1970. "International Society of Aerosology - Inaugural Congress - Berlin" Br plaque (152x98mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Szövetségi Köztársaság 1976. BRONZENER PREIS 1976 - PRAMIERT - DLG / DEUTSCHE LANDWIRTSCHAFTS-GESELLSCHAFT - QUALITATS-PRÜFUNG ezüstözött Br és Br fokozatok (40mm) + Német Demokratikus Köztársaság 1964. DURCH SOZIALISMUS ZUM FRIEDEN - INTERNAT SOZIALIST FRAUENTAG 1964 műgyantás jelvény (33mm) T:1-
31806.

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "BRONZENER PREIS 1976 - PRAMIERT - DLG / DEUTSCHE LANDWIRTSCHAFTS-GESELLSCHAFT - QUALITATS-PRÜFUNG" ezüstözött Br és Br fokozatok (40mm) + Német Demokratikus Köztársaság 1964. "DURCH SOZIALISMUS ZUM FRIEDEN - INTERNAT SOZIALIST FRAUENTAG 1964" műgyantás jelvény (33mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
NDK ~1980. Halle - Vörös Torony / FDGB fém emlékérem műanyag tokban (3x) (35mm) + Halle an der Saale meisseni porcelán emlékérem tokban (61mm) T:1,1- GDR ~1980. Halle Saale - Roter Turm / FDGB metal commemortive medal (3x) (35mm) C:UNC,AU
31807.

NDK ~1980. "Halle - Vörös Torony / FDGB" fém emlékérem műanyag tokban (3x) (35mm) + "Halle an der Saale" meisseni porcelán emlékérem tokban (61mm) T:1,1- GDR ~1980. "Halle Saale - Roter Turm / FDGB" metal commemortive medal (3x) (35mm) C:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Németország 1990. Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina
31808.

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 1995. 50 éve béke Münchenben jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. 50 Years of Peace in Munich hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot
31809.

Németország 1995. "50 éve béke Münchenben" jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. "50 Years of Peace in Munich" hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország DN Regensburg 1750 körül - Régi gabonapiac Ag tömb sérült dísztokban, tanúsítvánnyal (31,17g/0.999) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Germany ND Regensburg about 1750 - Old Grain Market Ag block in original damaged case, with certificate C:AU (PP) patina, fingerprints
31810.

Németország DN "Regensburg 1750 körül - Régi gabonapiac" Ag tömb sérült dísztokban, tanúsítvánnyal (31,17g/0.999) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Germany ND "Regensburg about 1750 - Old Grain Market" Ag block in original damaged case, with certificate C:AU (PP) patina, fingerprints

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
4
Olaszország ~1860. Umberto és Nápoly uniója kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (45x44mm) T:2- Italy ~1860. Unione operata Umberto I.-Napoli / Sempre avanti Savoia - Al socio two-sided, gilt Br medallion (45x44mm) C:VF
31811.

Olaszország ~1860. "Umberto és Nápoly uniója" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (45x44mm) T:2- Italy ~1860. "Unione operata Umberto I.-Napoli / Sempre avanti Savoia - Al socio" two-sided, gilt Br medallion (45x44mm) C:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Olaszország / Trieszt 1938. Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste Br emlékérem. Szign.: MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) T:2
31812.

Olaszország / Trieszt 1938. "Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste" Br emlékérem. Szign.: MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
14
Olaszország 1977. Vasút kétoldalas, jelzett Ag emlékérem füllel, sérült tokban (21g/0.800/36mm) T:1-,2 Italy 1977. Railways two-sided, hallmarked Ag medal with ear, in damaged case (21g/0.800/36mm) C:AU,XF
31813.

Olaszország 1977. "Vasút" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem füllel, sérült tokban (21g/0.800/36mm) T:1-,2 Italy 1977. "Railways" two-sided, hallmarked Ag medal with ear, in damaged case (21g/0.800/36mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz