Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) medállal, jelzett, h:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500001/EzustAg-csavart-nyaklanc-aranyozott-ezustAg-medallal-jelzett-h-48-cm-brutto-8-72-g~II2470971
2470971
19161
402
5500
Jewellery
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 8,72 g
: karap_norbert