Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470931
19184
402
Jewellery
Ezüst(Ag) macskás gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 2,49 g 2470811
19185
402
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 55, bruttó: 4,56 g 2470789
19186
402
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 52, nettó: 3,64 g 2470793
19187
402
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű ornamentikus motívummal, jelzett, nettó: 7,26 g 2470786
19188
402
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, nettó: 5,58 g 2470778
19189
402
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,03 g 2470831
19190
402
Jewellery
Ezüst(Ag) macis charm, Pandora jelzéssel, nettó: 2,48 g 2470756
19191
402
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,69 g 2470947
19192
402
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,31 g 2470939
19193
402
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kék kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,81 g 2470751
19194
402
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 4,39 g 2470749
19195
402
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű + sokköves gyűrű, jelzett, méret: 52-60, bruttó: 3,74 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft