Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2471124
19172
402
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,64 g 2471090
19173
402
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú rózsakvarc medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 28,16 g 2471081
19174
402
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, borostyánnal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 3,76 g 2470689
19175
402
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, h: 1,5 cm, nettó: 2,4 g 2470698
19176
402
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kis tornyos charm, Pandora jelzéssel, h: 3 cm, nettó: 4,36 g 2470702
19177
402
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) köves fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,13 g 2470775
19178
402
4800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 7,26 g 2471097
19179
402
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) csíkos karperec, jelzett, d: 7 cm, nettó: 6,64 g 2471087
19180
402
Jewellery
Ezüst(Ag) gömbös karperec, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 16,03 g 2471074
19181
402
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 2,39 g 2471067
19182
402
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, négyzetes kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,84 g 2471064
19183
402
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 53, 54, bruttó: 3,38 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft