12808.
402. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 600 Ft
21
A magyar irodalom története 1807-1830. Kézirat, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány lap kissé foltos, sérült. Intézményi bélyegzővel, 618 p.