1931-37 A Népszövetség jelentése Magyarország pénzügyi rekonstrukciójáról. A jelentést Royall Tyler készítette. 24 negyedéves jelentés kompletten. / 1931-37 League of Nations. Financial reconstruction of Hungary. 24 quarterly reports made by Royall Tyler
1938 A budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából kiadott emléktárgy, szétnyitható lakkozott fa, népi motívumokkal, eredeti, hiányis sérült dobozában, kopott, viseletes állapotban, ritka!!, 12×9 cm
1940 Lázár Andor (1882-1971) a Gömbös-kormány és a Darányi-kormány igazságügy-miniszter ének tartozáselismerő levele saját kézzel írt kiegészítéseivel és három aláírásával