1910 Emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, litográfiával, rajzokkal díszítve, kopott, kissé sérült bársonykötésben, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár. 17,5x11,5cm
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1919 A Tanácsköztársaság ideje alatt is íródott napló. Egy 16 éves, koravén lány feljegyzései február 9- július 2. ig, 38 kézzel beírt oldalon, a kor politikai eseményeiről is, megemlítve Szamuely, Károlyi, Kun Béla neveit és tetteit is. Érdekes látlelet
1920 Magyar Békefeltételek Egyedül jogosított hiteles és teljes kiadás. [Budapest], 1920. Táltos. 194 p.
Félvászon-kötésben, jó állapotban. A trianoni béke teljes anyaga