12779.
402. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 000 Ft
1910 Emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, litográfiával, rajzokkal díszítve, kopott, kissé sérült bársonykötésben, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár. 17,5x11,5cm