Térképek

Tételek száma: 101

19 db vármegye térkép a Pallas Nagy Lexikonból, jó állapotban
13610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1941 50 db térkép dr. Kogutowitz Károly iskolai atlaszából (Budapest és környéke, Európa, Ázsia, Oroszország stb.), részben kissé foltos, helyenként sérült vagy két részben
13611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
43 db kétoldalas (Budapest, Pest, Ázsia, USA stb.) és 17 db egyoldalas (Brassó, Balaton, Arad, Eger stb.) térkép a Pallas Nagy Lexikonából, többségében jó állapotban, néhányon szakadással
13612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db vegyes régi térkép: Balkán, Pápa, Bécs. Vegyes, szakadozott állapotban
13613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1870-1890 Német nyelvű Észak-Amerika és Nyugat-India térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása. Üvegezett fa keretben, 19×23 cm
13614.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1980 A Föld térképe 4 részes, nagy méretű 140x200 cm
13615.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Domborzati formák ábrázolása a térképen. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
13616.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1972 A Hortobágyi Nemzeti Park területe nagy méretű térkép 70x70 cm
13617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13618.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1989 This dynamic planet, world map of volcanoes, earthquakes, and plate tectonics, 1:30 000 000, két sarka leszakadt, 102,5x144 cm
13619.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
7 db retro város és turista térkép
13620.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Prága atlasz. 1:20.000. Praha, 2005, Freytag & Brendt. Spirálkötésben.
13621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft