Reklám Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467358
13394
402
Advertisement
cca 1930 Tatai brikett fókás dekoratív Kispest porcelán reklám hamutartó, kis kopásnyomokkal, 16×14 cm 2474009
13395
402
Advertisement
1980-1981 Kb. 300 db vegyes kártyanaptár 2473882
13396
402
Advertisement
Kb. 220 db kártyanaptár, vegyes minőségben, kb. 50 db erotikus 2474012
13397
402
Advertisement
1971-2015 Kb. 280db vegyes kártyanaptár 2471265
13398
402
Advertisement
Kalocsai Magyar Különleges Paprika illusztrált fém doboz, apró horpadással m: 14,5 cm és Közért tea illusztrált fém doboz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2469810
13399
402
Advertisement
Koestlin art deco Karolin süteményes doboz 27x17x4 cm 2472094
13400
402
Advertisement
Stühmer papír bonbonos doboz, sérülésekkel, d: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft