Tétel

Kikiáltási ár:

150 000 Ft

Leírás:

cca. 50 db gyalu. h: 30 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tm