Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 26

Katona Áron Sándor (1940-): Baba, 1970. Fémlemez, fa lapra applikálva, jelezve balra lent, kopott, 34x14,5 cm
11586.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Dekoratív, nagyméretű, ezüstözött, sültes tálca, jelzett, Berndorf, h: 63,5cm
11587.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Jószai Sándor (1943- ): Tanító Krisztus. Ikon, festett fa, dekoratív, historizáló fa keretben, hátoldalán a művész által aláírt tanúsítvánnyal, viaszpecséttel, teljes méret: 26x21 cm
11588.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portré. Bársonnyal bevont fára applikálva. 10x10cm
11589.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
11590.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Régi üvegbetétes alpakka kínáló, az üvegen kis lepattanással 26 cm
11591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüstözött alpakka cukordoboz. Jelzett, masszív. Puttós jelenettel- cca 1900. d: 18 cm
11592.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Koei Unitron retro design asztali öngyújtó + hamutálkák Unitron vintage Koei design lighter m: 9 cm
11593.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Márvány ékszeres doboz plüss béléssel. Réz lábakon. 18x12 cm
11594.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Vadász kalapdísz, fém, vaddisznószőr. h: 15cm
11595.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1920-1930 Régi díszes aranyozott egésvászon Irattartó mappa, egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban, 30x21 cm
11596.

cca 1920-1930 Régi díszes aranyozott egésvászon 'Irattartó' mappa, egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban, 30x21 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Antik faragott fa díszkulacs, egyik oldalán magyar címerrel, mások oldalán 1906 évszámmal, talpakon áll, parafa dugóval, sérült, m: 28 cm
11597.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft