15106.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Szentgyörgyi Mária: Jobbágyterhek a XVI-XVII. századi Erdélyben. Értekezések a történeti tudományok köréből 27. Szerk.: Barta István. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 104 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 550 példányban. + Török Gyula: Sopronkőhida IX. századi temetője. Fontes Archeologici Hungariae. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. 130 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.